Feladatok

  • A feladatod közé fog tartozni a HR csapat munkájának támogatása, valamint bekapcsolódsz a HR folyamatokba.
  • Számítanak a segítségedre a személyi anyagok rendezésében és a képzési folyamatok koordinálásában.
  • Részt veszel a csapatépítő rendezvények szervezésében.

Elvárások

  • Rendelkezz nappali tagozatos (gazdasági/emberi erőforrások területén) felsőoktatási jogviszonnyal.
  • Ha esetleg passzív féléven vagy, de még nem töltötted be a 25. életéved, szintén jelentkezhetsz.
  • Szükséged lesz magabiztos angol nyelvtudásodra (írásban és szóban egyaránt), valamint felhasználó szintű MS Office ismereteidre.
  • Hetente minimum 20 órát tudj vállalni, rugalmas munkarendben.
  • Legyél precíz, nyitott, terhelhető csapatjátékos.

Előnyt jelent

  • Ha magasabb óraszámot tudsz vállalni.
  • Ha felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezel.

Amit kínálunk

#diákmunka
#szabad hétvége
#25 év alatt bruttó = nettó
#fejlődési lehetőség

Céginformáció

Nemzetközi partnerünk Magyarországon a negyedik legnagyobb vállalatcsoport, több, mint 18 ezer főt foglalkoztat, működése a teljes hazai energiarendszert lefedi. Legfontosabb erényeik az ügyfélközpontúság és elkötelezettség.
Ha tudsz azonosulni a cég értékrendjével, szeretnél szakmailag fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!

Cégnév: Get Work Iskolaszövetkezet