Miskolc a te helyed
Pannon-Work Iskolaszövetkezet

HR gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

    • változatos keresési projektek (pénzügyi, számvitel, IT, gyártás stb.) során a tanácsadók munkájának támogatása,
    • az adatbázisok kezelése, jelöltek felkutatása,
    • interjúszervezés, telefonos előszűrés,
    • hirdetések, jelentkezők kezelése,
  • projektekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • folyamatban levő felsőfokú tanulmányok,
    • a HR terület iránti érdeklődés,
    • gyors, hatékony, igényes, lelkes és koncentrált munkavégzés,
    • precizitás, megbízhatóság, önállóság,
    • magabiztos kommunikáció szóban és írásban egyaránt,
    • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
    • angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi gyakornok

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Pannon-Work Iskolaszövetkezet +36 70/380-1553