A Sony vállalati társadalmi felelősségvállalási tevékenységei tükrözik elkötelezettségüket a fejlődés és a helyes üzleti magatartás mellett, valamint olyan termékek, szolgáltatások és tartalmak létrehozása mellett, amelyek a világon mindenkit inspirálhatnak. Céljuk, hogy a kreativitás és a technológia erejét használva megtöltsék a világot érzelmekkel és élményekkel.

Feladatok:

  • Dokumentumok kiállítása, aláírattatása, kiküldése, rendszerezése és archiválása
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • HR Generalista csapat napi munkájának segítése
  • Munka és tűzvédelmi oktatás szervezése és egyeztetés a kapcsolattartókkal
  • Cafeteriával kapcsolatos adminisztráció
  • Belépő/kilépő kommunikációs e-mailek lebonyolítása, folyamatának intézése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony a kezdést követően minimum 6 hónapig
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, PowerPoint, stb.)
  • HR területen folytatott tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti 30-40 óra vállalásával

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra
  • Modern, igényes, multinacionális környezet
  • Barátságos csapat
  • Home office
  • Sokszínű szakmai tapasztalat szerzése HR területen
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet
Jelentkezés online: barczikay.reka@minddiak.hu