Mind-Diák Szövetkezet

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljes körű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi és befektetés-menedzsment területen. Munkatársaik a világ 42 országában található több mint 1300 irodában dolgoznak. A Morgan Stanley 2006-ban nyitotta meg ügyviteli és informatikai szolgáltató központját Budapesten. A magyar leányvállalat fő feladata az anyacég üzleti tevékenységeinek támogatása pénzügy, informatika, matematikai modellezés, hitelkockázat-és piacelemzés, értékpapír-kereskedés jogi dokumentáció területeken.

HR gyakornok

Feladatok

  • A HR csapat napi szintű támogatása
  • HR projektekben való részvétel
  • Szállítói menedzsment támogatása
  • Segítségnyújtás a HR képzési rendezvények szervezésében

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office magabiztos használata
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiváló kommunkációs képesség

Munkaidő

  • Heti min. 30 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • HR tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet