Mind-Diák Szövetkezet
A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

HR gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a külsős partnerekkel
  • Kimutatások készítése
  • Riportok kezelése
  • Szervezési feladatok
  • Adatbázis naprakész vezetése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • Jártasság MS Office alkalmazások kezelésében
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Hétfő-péntek: 8:00-17:00 között heti minimum 25 órában
  • Rugalmas időben végezhető diákmunka

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Magas szintű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Azonnali munkakezdés

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet