A GSK Holding egy, a tudomány által vezérelt, globális gyógyszergyártó vállalat, amelynek különleges célja, hogy segítsenek az embereknek abban, hogy teljesebb, jobb és hosszabb életet élhessenek. 3 globális üzleti területen tevékenykednek, amelyeken innovatív gyógyszeripari termékek, vakcinák és egészségápolási termékek kutatásával, fejlesztésével és gyártásával foglalkoznak.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a partnerekkel (pl.: iskolaszövetkezet)
  • Fordítások, és HR kommunikációs anyagok előkészítése
  • Adminisztratív feladatokban való részvétel
  • A HR csapat napi munkájának támogatása
  • HR online jegyek kezelése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, legalább még 1- másfél évig
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 24 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • A betanulás után home office lehetőseg
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Br. 1660 Ft/óra

Amennyiben ez a diákmunka felkeltette az érdeklődésed, kérlek töltsd ki a lenti űrlapot! Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen vagy a 06704529080 telefonszámon.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet