HR gyakornok - Kunszentmiklós (WHC02204)

Partnerünk világ vezető energetikai technológiáit, a valós idejű automatizálást, a szoftvereket és szolgáltatásokat az otthonok, épületek, adatközpontok, infrastruktúrák és iparágak számára elérhető integrált megoldásokba egyesíti.

Feladatok:

  • Onboarding program kidolgozása, fejlesztése
  • Éves képzési terv összeállítása
  • Képzések szervezése
  • Képzési adminisztráció
  • HR riportok előkészítése
  • Bérszámfejtési adatok összegyűjtése, ellenőrzése
  • Toborzás, interjúk szervezése, szerződések készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 40 óra vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Cégnév: EasyHiring Services Kft.