Az OMV Hungária Kft. jelenleg 194 töltőállomást üzemeltet, és 11%-os piaci részesedése van Magyarországon. Kitermelési és kereskedelmi tevékenysége magában foglalja a kőolaj- és földgáztermékeket, az innovatív energiatermelést, illetve a legkorszerűbb petrokémiai megoldásokat – a felelős vállalati magatartás keretei között.  Feladatok:

  • a HR osztály támogatása
  • bérszámfejtési inputok előkészítése
  • munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése
  • kártyás beléptetőrendszer kezelése
  • munkaszerződések, módosítások előkészítése, munkaköri leírások menedzselése
  • éves orvosi alkalmassági vizsgálatok intézése
  • munkavállalók személyes adatainak kezelése
  • ki- és beléptetési folyamatok segítése
  • gyakornoki pozíciók teljes körű intézése (toborzás elindítása, kapcsolattartás a toborzó irodával, interjúk levezetése, ki- és beléptetések menedzselése)
  • egyéb ad hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább két féléven át
  • HR vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • tárgyalóképes, középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • magabiztos Excel használat

Munkaidő

  • heti kb. 20-25 óra
  • órarendhez igazítható beosztás

Amit kínálunk

  • bruttó 1647 Ft/óra
  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • hosszú távú diákmunka
  • modern irodai környezet

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Amennyiben felkeltette ez a diákmunka az érdeklődésed, töltsd ki a hirdetés alatti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra. Munkatársaink ezt követően keresni fognak a megadott elérhetőségeiden. Kérdés esetén állunk rendelkezésedre a lenti e-mail címen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet