Az AMS egy 1996-ban alapított globális munkaerő-megoldásokkal rendelkező cég. Lehetővé teszik a szervezetek számára, hogy a munkaerő kiépítésével, újraformálásával és optimalizálásával boldoguljanak a folyamatos változás korában. Megoldásaikat több mint 6500 szakértőnek szállítják, akik szenvedélyes, merész és hiteles értékeiket élik. A végső cél az, hogy segítse az ügyfeleket szerte a világon olyan munkaerőt létrehozni, amely folyékony, rugalmas, változatos és differenciált.

Feladatok:

  • A HR csapat napi szintű támogatása
  • HR projektekben való részvétel
  • Szállítói menedzsment támogatása
  • Segítségnyújtás a HR képzési rendezvények szervezésében

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office magabiztos használata
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs képesség

Munkaidő

  • Heti min. 30 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Bruttó 1575 Ft/óra diákbér

Előnyt jelent:

  • HR tanulmányok

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a megadott email címre vagy kattints a "jelentkezem" gomba.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet