Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 2004 óta van jelen Magyarországon. Európa és a világ egyéb térségeinek vezető élelmiszer-kiskereskedelmi vállalatai közé tartozik. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Feladatok:

  • Önéletrajzok átnézése meghatározott kritériumok alapján
  • Telefonos előszűrések pályázókkal
  • Telefonos egyeztetések interjú meghívásokra

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • 18. betöltött életév
  • Magyar és angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • MS Office programcsomag ismerete (Word, Excel)

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között minimum 3 nap vállalása, napi 8 óra (hétköznap 8:00-16:30 óra között)
  • Heti minimum 20 órában
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 2.000 Ft/óra
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Hosszú távú diákmunka
  • Ha autóval jársz dolgozni az utazási költséget térítjük
  • Munkavégzés helye: Hejőkürt

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Autó megléte
  • B kategóriás jogosítvány

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "munkaidő" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a miskolc@minddiak.hu e-mail címen.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével oszd meg velük is!
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet
Jelentkezés online: nagy.annamaria@minddiak.hu