A Pepco Lengyelországban jött létre azzal a céllal, hogy vásárlóik számára a lehető legkedvezőbb áron biztosítsák a mindennapi élethez elengedhetetlen termékeket.

Feladatok:

  • HR dokumentumok rendszerezése, lefűzése
  • Hirdetések kezelése
  • Fordítás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben preferáltan HR területen
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret
  • Középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 8.30-17.00 között heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1900 Ft/óra
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Rugalmas munkarend
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat HR területről
  • Emberi erőforrások szakon folytatottt tanulmányok

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "munkaidő" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a megadott e-mail címemen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet