Menton Jobs

HR generalista - Komárom

Komáromi partnercégünk várja lelkes HR Generalista kollégáját! Csatlakozz egy fiatalos, támogató csapathoz és légy részese Te is a mindennapi sikereknek és fejlődésnek! Várjuk jelentkezésed ha él benned a szakma szeretete és eddig megszerzett tudásod multinacionális környezetben szeretnéd kamatoztatni.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

•Toborzás-kiválasztási folyamat támogatása

•Interjúk megszervezése és lebonyolítása

•Riportok készítése és adatbázisok kezelése

•Munkaügyi feladatok ellátása

•Kölcsönzötti állománnyal kapcsolatos ügyintézés

•HR folyamatok fejlesztésében és működtetésében való aktív részvétel

•Kapcsolattartás a társosztályokkal, kölcsönző cégekkel

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

•Szakirányú felsőfokú végzettség

•Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat

•Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

•Kiemelkedő kommunikációs képesség

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

•Naprakész munkajogi ismeretekkel rendelkezel

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

•Versenyképes alapbér

•Cafetéria - SZÉP kártya

•Étkezési támogatás

•Munkába járás támogatás

•Fiatalos, jó hangulatú csapat

•Modern irodai környezet

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Menton Jobs Kft