Landewyck Tobacco Magyarország Kft.

Hr generalista

A Landewyck Tobacco Magyarország Kft.
gyártó cége HR feladatainak ellátása érdekében
HR generalista
munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Javaslattétel a cégcsoport HR stratégiájának kialakításához, közreműködés a stratégia megvalósításában
  • Az ügyvezető és a vezetők munkájának támogatása HR kérdésekben
  • A munkavállalókkal való kapcsolattartás és a cég belső kommunikációjának működtetése
  • A társaság humánerőforrás igényének biztosítása érdekében a toborzási tevékenység teljes körű ellátása
  • Aktív részvétel az új munkatársak kiválasztásában
  • Beillesztési folyamat működtetése
  • Humánpolitikai tevékenységgel kapcsolatos tartalmak szerkesztése és aktualizálása
  • Belső és külső képzések szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Fizikai munkavállalók toborzásában szerzett magas szintű tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás, önállóság
  • Kiemelkedő empatikus készségek
  • Jó szervező és problémamegoldó készségek
  • Emberközpontúság, diszkréció
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete (szóban és írásban)
  • MS Office rendszerek alkalmazásában való kimagasló jártasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

* kompenzációs rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat
* egyéni és csoportos teljesítményértékelés fejlesztésében szerzett tapasztalat
* naprakész munkajogi és adózási ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen

Jelentkezéséhez kérjük szíveskedjen szakmai önéletrajzát és motivációs levelét csatolni.
Cégnév: Landewyck Tobacco Magyarország Kft.