Shinwa Magyarország Precíziós Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Hr generalista

Miskolcon 22 éve stabilan működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, a JVCKENWOOD csoport tagja.

Főbb feladatok, munkák:

HR osztály, bérszámfejtés operatív támogatása
Munkavállalói, vezetői megkeresések szakszerű kezelése
Fizikai és szellemi állomány toborzásában és kiválasztásában való aktív részvétel
Munkaügyi adminisztráció (időadatok, túlóra, szabadságok kezelése)
Jogszabályi változások figyelemmel kísérése
Más társosztályokkal való kapcsolattartás
Különböző HR projektekben való részvétel és támogatás
Kapcsolattartás, napi szintű együttműködés személyzeti szolgáltatókkal
Külföldi munkavállalók tartózkodási/munkavállalási engedélyével kapcsolatos ügyintézés
Teljesítményértékelési folyamat támogatása
Létszámjelentések és egyéb munkaügyi riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább középfokú végzettség, érettségi
Multinacionális cégnél szerzett min. 2-3 év szakmai, munkaügyi tapasztalat, elsősorban fizikai toborzás – kiválasztás területen
Projektszemlélet
Nagy munkabírás, stressztűrő képesség
Magabiztos MS Office ismeret
Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Kiváló problémamegoldó képesség és nagyfokú önállóság, empátia

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Felsőfokú HR szakirányú végzettség, esetleg bérszámfejtési tapasztalat
Termelési területen szerzett releváns HR szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

Az általunk kínált munkafeltételek és juttatási csomag mindenképp arányos a jelölttel szemben támasztott elvárásainkkal.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

3534 Miskolc

Amennyiben a kiírásban magára ismer és érdeklődik ezen pozíció iránt, úgy kérjük jelentkezzen magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a Shinwa Magyarország Precíziós Kft. HR részlegén.
Cégnév: Shinwa Magyarország Precíziós Kft.