Feladatok:

  • HR osztály munkájának operatív támogatása
  • Szellemi munkaerő toborzás és kiválasztás
  • Riportok,prezentációk, kimutatások készítése
  • HR rendszer moduljainak felügyelete és koordinációja
  • Túlóra, szabadságok felügyelete
  • Munkavállalói/vezetői kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év munkaügyi adminisztráció területen szerzett tapasztalat(főleg fizikai állomány területén)
  • Erős munkajogi, bérszámfejtési ismeretek
  • Erős középfokú angol nyelvtudás(szóban-írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Valamely HR/Bérszámfejtő szoftver ismerete (HR Master előny)

Amit a cég kínál:

  • Piacképes alapfizetés mellett összetett juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, egészségmegőrző bónusz)
  • Bejárástámogatás (15 Ft/Km)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Csévharaszt (Autóval megközelíthető a telephely)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda