www.biggeorge.hu

A Biggeorge Holding, a magyar ingatlan szektor meghatározó cégcsoportja, sokéves tapasztalattal az ingatlanfejlesztés, ingatlanközvetítés, pénzügyi közvetítés, tanácsadás területén. A cégcsoport központjába keresünk új munkatársat

HR Generalista

munkakörbe.

Részt vehetsz a nagymúltú ingatlanpiaci cég HR munkájának, eszköztárának megújításában.

A 4 fős csapat jellemzője: Lendületes, professzionális, együttműködő, mosolygós.

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz:

  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése (kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel, hirdetések kezelése, jelöltek előszűrése, interjúk szervezése és megtartása)
  • Hirdetési felületek kezelése (LinkedIn, Facebook, HR Master szoftver)
  • Közösség- és brandépítés (külső-belső kommunikáció)
  • Aktív részvétel a beléptetési és kiléptetési folyamatban, új belépők onboarding folyamatának támogatása, fejlesztése
  • Munkajogi dokumentációk készítése (szerződések, munkaköri leírások, tájékoztatók, egyéb munkajogi iratok elkészítése)
  • Teljesítménymenedzsment rendszer bevezetésének és működtetésének a támogatása
  • Részvétel a HR adminisztrációs feladatok ellátásában, riportok, statisztikák készítése

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági, HR területen) végzettséged van
  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Örülünk, ha építő/építészmérnöki területen van már gyakorlati toborzási és kiválasztási tapasztalatod,
  • Aktív, magabiztos az angolnyelv-tudásod (írásban és szóban egyaránt)
  • Dinamikus személynek vallod magad
  • Kiemelkedő kommunikáció és problémamegoldó készséged van, könnyen megtalálod a kollégákkal a közös hangot
  • Proaktív hozzáállás, szakmai elhivatottság jellemez
  • A rád bízott feladatokkal precíz, pontos látod el, fontos számodra a minőség

Amire számíthatsz nálunk:

  • Lehetőséget kapsz szakmai sikerek elérésére, fejlődésre:
    • Bevonunk az cégcsoport új Hr stratégiájának kialakításába
    • Számítunk rád a minden új HR feladat bevezetésében
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Összetartó HR csapatunkba megbecsüljük a szakértői hozzáállást
  • A teljesítményt komplex juttatási csomaggal ismerjük el: átlag feletti alapjövedelmet, Cafetériát, teljesítménybónuszt, és csoport eredményéből részesedést adunk
  • Biztos hátterű, stabil vállalatcsoport részese lehetsz
  • Jó közlekedésű, központi iroda

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Pályázatodat kiemelt gondossággal, bizalmasan kezeljük.

Jelentkezésedet fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk:

Cégnév: Biggeorge Property Zrt.