HR Generalista

Megbízó partnerünk egy amerikai hátterű multinacionális cég, amely a globális repülőgépipar, autóipar, illetve védelmi és űripar piacvezető szereplői számára gyárt kulcsfontosságú fém alkatrészeket és kötőanyagokat innovatív technológiák felhasználásával. Környezetkímélő megoldásaikkal (energiatakarékos gyártási folyamatok és zöld technológiák, hatékony termékkialakítás) törekednek megteremteni a repülés és a vezetés fenntartható jövőjét.Világszerte közel 20000 alkalmazottal mintegy 16 országban vannak jelen. Jelenleg Fejér megyei munkavégzéssel keresünk HR Generalistát.

Feladatok

  • Toborzási- és kiválasztási projektek koordinálása, a munkaerőigény beérkezésétől az ajánlattételig
  • Kollégák, vezetők támogatása HR témákban (pl.: megbízások kiadatása, áthelyezések és előléptetések, teljesítményproblémák kezelése)
  • Munkaerőmegtartás - Fluktuációkezelés, szervezetfejlesztés
  • Együttműködés a munkaügyi csoporttal (be- és kiléptetés)
  • Dokumentációs rendszereinkben pontos adminisztrációt vezetsz
  • Kapcsolatot külső partnerekkel (HR szolgáltatók)
  • Képzések, tréningek szervezésében veszel részt
  • A munkáltatói márka építésében, fejlesztési projektcsapatok munkájában veszel részt
  • Zöldmezős beruházás létszámigényének feltöltése csapatmunkában

Elvárások

  • Közgazdasági/HR-es BA diploma
  • Legalább 3 éves HR területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó együttműködő, kommunikációs és ügyfélkezelési készségek
  • Jó szervezési és priorizálási képesség
  • Naprakész ismeretek a hazai munkaerőpiaci trendekről, alapszintű munkajogi tudnivalókról
  • Multinacionális cégnél, lehetőleg termelő vállalatnál szerzett tapasztalat fizikai állomány támogatásában (kiválasztás, beillesztés, megtartás, képzés-fejlesztés)
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Modern munkaeszközök
  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag:
  • Teljesítmény prémium
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Vállalati buszjáratok
  • Munkába járási támogatás
  • Lakhatási támogatás

Munkavégzés helye

Fejér megye

Cégnév: EasyHiring Services Kft.