Feladatok

A HR Generlista munkakörben dolgozó HR-es kolléga legfontosabb feladata, hogy segítse és támogassa a 200+ fős vállalat teljeskörű HR Folyamatait. A feladatok jellegéből fakadóan széles tevékenységi kört kell lefednie munkája során, amihez szerteágazó HR ismeretek, kiváló kommunikációs készség és proaktív szemlélet szükséges.
HR tevékenységi körök, amelyekben számítunk a HR Generalista kolléga szakmai tudására és munkájára:

  • Szervezetfejlesztés.
  • Munkajogi Ismeretek.
  • Tréningek koordinálása.
  • Toborzás és kiválasztás.
  • Juttatások koordinálása .
  • Rendezvények szervezése és lebonyolítása.
  • Riportok és Elemzések készítése.
  • Vezetők és munkavállalók támogatása és fejlesztése

Elvárások

A HR Generalista kollégától, szakmai elhivatottságot várunk el. Fontosnak tartjuk a HR Szakmai iránti alázatot és az emberek tiszteletét és támogatását. Épp ezért olyan kollégát keresünk, aki rendelkezik HR tudással valamint gyakorlati tapasztalattal és szeretné azt tovább fejleszteni és elmélyíteni. Amik nélkül nem tud sikeresen működni a kolléga, ezért mindenképp szükséges:

  • Alapfokú munkajogi ismeretek.
  • Precizitás és rendszer szemlélet.
  • Minimum 2 év Klasszikus HR Gyakorlati tapasztat egy minimum 50 fős vállalatnál.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • MS Office (excel, word, teams) megbízható tudása.
  • Empátia és határozottság.
  • Ügyfél orientáltság és megoldás fókuszú működés
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, stb jutalom)
  • Fiatal csapat és kiváló csapat dinamika
  • Holding működés megismerése
  • Sportolási lehetőségek

Miért érdemes még minket választanod?
Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap
Nyitottak vagyunk a fejlesztési ötleteidre, a megvalósításban partnerek vagyunk
Biztosítunk home office-t, de hiszünk a közös munkanapok erejében.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Debreceni Vagyonkezelő Zrt tagvállalati megbízással HR Generlista pozícióba keres munkatársat. A HR Generalista a Debreceni Vagyonkezelő Zrt HR igazgatójának szakmai irányításával segíti a Tagvállalat ügyvezető igazgatójának, gazdasági vezetőjének és a munkaügyekért felelős kollégának a munkáját és ad szakmai iránymutatást.
A HR Generalista a Tagvállalat Ügyvezető Igazgatójának jelent.

Cégnév: Debreceni Vagyonkezelő Zrt.