HR GENERALISTA

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Keressük HR generalista pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz. Téged keresünk, ha elhivatottságot érzel a HR szakma iránt, tanulni vágyó és csapatjátékos vagy, nem okoz gondot, hogy egyszerre több szálat tarts a kezedben és elfogadod, hogy szabályozott környezetben dolgozunk. Szívesen fogadjuk akár pályakezdők jelentkezését is!

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatokban (hirdetések készítése, előszűrés, interjúk szervezése, kapcsolattartás a jelöltekkel);
  • munkaviszony létesítésével kapcsolatos feladatok ellátása (foglalkoztatói ajánlatok kiadásától a beléptetésig);
  • belső munkaerő mozgással kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása;
  • munkaviszony megszüntetéssel, kiléptetéssel kapcsolatos folyamatokban való részvétel;
  • közreműködik a teljesítményértékelési rendszer működtetésében;
  • részt vesz az onboarding programmal kapcsolatos feladatokban.

A pozícióhoz kötődő elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági, HR), akár pályakezdő;
  • középfokú/kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt);
  • naprakész munkajogi ismeretek;
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete.

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

  • pontosság, precizitás;
  • problémamegoldás;
  • ügyfélközpontúság;
  • jó kommunikációs és tárgyalókészség;
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • egyedülálló, stabil hátterű cég;
  • kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat;
  • teljes munkaidő; általános, heti 5 napos munkarend.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII. kerület

Cégnév: Hungarocontrol Zrt.