Az Orbico Dél- és Kelet-Európa vezető disztribútor vállalata. Jelenleg 21 országban, közel 8000 kollegánk dolgozik azon, hogy a világ 500 legismertebb globális és helyi márkái eljussanak a fogyasztókhoz. Több üzletágban vagyunk jelen, számos kategóriában forgalmazunk termékeket.

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi, mégis családias és összetartó vállalatnál dolgozni, innovatív HR megoldásokat megismerni, a szakmai ismereteid elmélyítése mellett fejleszteni üzletértésedet, akkor ez a lehetőség Neked szól.

Az értékesítési területek HR folyamatainak támogatására, képzés-fejlesztési folyamataink koordinálására keressük új munkatársunkat

HR GENERALISTA

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Támogatott üzleti területek munkavállalói életciklushoz kapcsolódó HR folyamatok koordinálása:
    • új munkavállalók integrációja,
    • teljesítmény értékelő rendszer koordinálása,
    • tehetséggondozás és karriertervezés,
    • exit interjúk megtartása.
  • Közreműködés toborzási és kiválasztási folyamatokban, munkaerő biztosítása (end–to–end recruitment).
  • Képzés, fejlesztés:
    • képzési rendszer fejlesztése, működtetése,
    • képzési igények felmérése, éves képzési terv kidolgozása,
    • tréningek szervezése és megtartása.
  • Vezetők és munkatársak támogatása HR kérdésekben.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Minimum 2-3 éves releváns tapasztalatod van (HR generalista, recruitment, képzés-fejlesztés területén)
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (gazdasági vagy HR területen)
  • Jó rendszerező és lényeglátó képességed van, megoldás orientált vagy
  • Proaktív vagy és pörögsz, szeretsz szervezni, a kommunikációd egyben határozott és támogató
  • Aktív angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Home Office lehetőség
  • Dinamikusan növekvő, stabil nemzetközi cég
  • Folyamatos fejlődési lehetőség; támogatjuk a tanulmányaidat és a nyelvtanulásodat is
  • Változatos karrierút, előre lepési lehetőség
  • Összetartó, jó kedvű, fiatalos csapat
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Széleskörű juttatások (cafeteria, bonusz, laptop, telefon korlátlan adatforgalom, jelentős kedvezményes vásár az általunk forgalmazott prémium termékekből)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben érdekel a lehetőség és szeretnél jelentkezni az állásra, várjuk angol önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: Orbico Hungary Kft.