A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.  A Kemencés sülteknek és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 850 főt foglalkoztat.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlesztésekkel biztosítjuk.

Bővítjük fiatalos, lendületes HR csapatunkat, ha szeretnél tagja lenni

 csatlakozz hozzánk

HR Generalista

munkakörben.

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

  • Teljeskörű toborzási tevékenység a termelési területekre: telefonos előszűrések, interjúk/tesztírások szervezése, nyomon követése és adminisztrálása, valamint a kiválasztási folyamat zárása
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzemvezetőkkel, részvétel a termelési értekezleteken
  • Külső partnerekkel (főként munkaerőkölcsönző cégekkel) kapcsolattartás
  • Kilépő interjúk lebonyolítása
  • HR folyamatokban kulcsszerep
  • HR kontrolling: elemzések, statisztikák, riportok készítése

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Felsőfokú szakirányú (HR) végzettség/egyéb felsőfokú végzettség HR szakiránnyal
  • 1-3 éves, HR területen szerzett szakmai tapasztalat, kiemelten toborzás terén
  • Hatályos munkajogi előírások, törvények alapos ismerete
  • MS-Office ismeret
  • Pozitív életszemlélet, talpraesettség
  • Terhelhetőség, elkötelezettség
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készség, strukturált gondolkodás
  • Jó szervező/problémamegoldó képesség, kitartó személyiség
  • Minőségi, pontos munkavégzésre törekvő egyéniség

Jelentkezésed értékesebb számunkra, ha:

  • Jelentős tapasztalatod van a toborzás terén
  • Termelő üzemnél dolgoztál már HR területen
  • Beszélsz angolul

Mindezt hol?

  • Kométa- Kaposvári székhelyén

Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása (+ vállalati nyelvi képzés)
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Csapatként működünk, és segítjük egymást
  • Aktív részvétel HR projektekben
  • Változatos és önálló munkavégzési lehetőség
  • Valódi ráhatásod lehet egy fejlődő nagyvállalat HR folyamataira, napi működésére, és biztosíthatod a szükséges létszámot, hogy minden vevőnket kiszolgálhassuk

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7400 KAPOSVÁR, PÉCSI utca 67-69.

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz email-ben, egy magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KOMETA 99 Zrt.