Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Munkatársat keresünk

Hr-generalista

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

A HR területen képzeled el a jövőt? Már van szakmai tapasztalatod, de még szeretnél fejlődni?
Bárkivel könnyen megtalálod a hangot és nagyon precíz vagy? Akkor szeretettel várjuk a jelentkezésed!
  • Támogató, fiatalos csapatunk lelkesen végzi a ki-és beléptetéshez, munkaszerződés módosításokhoz kapcsolódó adminisztrációt és dokumentációt;
  • nyomon követjük a munkaügyi vonatkozású törvények és jogszabályok változásait, és ezeket a gyakorlatban hasznosítjuk;
  • jelentéseket állítunk össze, adatszolgáltatásokban veszünk részt, és minden feladatunkat pontosan dokumentáljuk;
  • toborzunk, kiválasztunk és mentoráljuk a kollégákat;
  • éves oktatási tervet készítünk és az abban szereplő képzések teljes körű lebonyolítását és nyilvántartását intézzük,
  • mindezek közben jó kapcsolatot ápolunk a szervezeti egységek vezetőivel és a társosztályokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Örömmel fogadjuk, ha szakirányú felsőfokú végzettséggel és/vagy HR területen szerzett releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel; naprakészen ismered a munka törvénykönyvét; jártas vagy a Word és Excel programok használatában; magasfokú adminisztrációs képességed van; dinamikus, terhelhető, megbízható és pozitív személyiség vagy; és erősségeid között szerepel az elhivatottság, segítőkészség, szolgáltatói szemlélet. Nagyon jó, ha szereztél már tapasztalatot képzések területén, de bátran jelentkezz akkor is, ha ez még újdonság neked!

Amit kínálunk:

A csatlakozásodért cserébe kiszámítható, tervezhető munkaidőt, egy valóban támogató és vidám csapatot, hosszú távú munkalehetőséget, stabilitást, valamint jóléti juttatásokat kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük a fizetési igény megjelölésével csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Fõvárosi Csatornázási Mûvek Zrt.