Cégcsoportunk hosszú távra munkatársat keres fiatalos, lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

HR és munkaügyi asszisztens

AMI VÁR RÁD:
munkavállalók be- és kiléptetése, a folyamat adminisztratív támogatása
munkaszerződések, munkaszerződés módosítások, egyéb munkaügyi dokumentációk elkészítése, szakszerű tárolása és megőrzése
munkáltói igazolások, jövedelem igazolások elkészítése, munkavállalók személyi adatváltozásainak rögzítése és egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatokban való részvétel
cafeteria nyomon követése, egyeztetése és segítségnyújtás a kártya igénylés folyamatában az új munkavállalóknak
munkaidő nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
bérszámfejtővel való szoros együttműködés, a bérszámfejtéshez szükséges adatok biztosítása és a bérszámfejtés aktív támogatása
társosztályok részére béradat szolgáltatás
ukrán munkavállalók személy- és munkaügyi támogatása (közvetítő céggel való kapcsolattartás, munkavállalási engedélyhez szükséges dokumentumok igénylésében való részvétel, TAJ és adókártya ügyintézése, munkaidőnyilvántartás elkészítése stb.)
üzemorvosi alkalmassági vizsgálatok koordinálása

TÉGED KERESÜNK, HA:
proaktív, talpraesett és szorgalmas vagy
középfokú végzettséged van
2-3 éves személy- és munkaügyi tapasztalattal bírsz
MS Office felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel
pontos, precíz, strukturált vagy a munkában
mindig a megoldásra törekszel
szeretsz másoknak segíteni, ügyfélközpontú vagy
szereted a pörgős munkavégzést

ELŐNY:
felsőfokú munkaügyi, pénzügyi vagy gazdasági végzettség
munkajogi ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:
versenyképes bérezés
stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
kihívást jelentő, változatos feladatok
barátságos munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52-54.
A munkavégzés helye jelenleg a III. kerületben van. De pár hónapon belül a cég elköltözik a XI. kerületbe (1117 Budafoki út). Kérjük, hogy ezt a jelentkezésnél vegyék figyelembe.

Önéletrajzzal, "SELF STORE HR ASSZISZTENS" tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Cégnév: Self Store Budapest
Kapcsolattartó: Újbuda Prizma