HR Business Partner

Leírás

Kecskeméti, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat HR Business Partner pozícióba.

Feladatok

  • HR fejlesztési projektek önálló vezetése (munkavállalói elégedettség, folyamatfejlesztés, új szoftverek bevezetése),
  • HR controlling feladatok ellátása,
  • Oktatás fejlesztése, valamint belső oktatási folyamatok koordinálása,
  • Digitalizáció, valamint Excel alapú fejlesztések bevezetésének a koordinálása,
  • Külföldi munkavállalók integrációjának támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Termelő cégnél, HR területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Több, mint felhasználói szintű Excel ismeret.

Amit kínálunk

  • Izgalmas, változatos feladatok,
  • Támogató és fiatalos csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Trenkwalder Kft