Miskolc a te helyed

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

HR asszisztens (Koordinátor) - Ellátási lánc, logisztika - Üllő

Feladatok

  • Számítunk Rád abban, hogy részt veszel a toborzással és kiválasztással kapcsolatos feladatok elvégzésében: hirdetések feladása, új hirdetési lehetőségek felkutatása, social media felületek kezelése, interjúk szervezése és lebonyolítása, kapcsolattartás a jelöltekkel.
  • Részt veszel az új belépők onboarding folyamatában.
  • Megszervezel és megtartasz képzéseket.
  • Riportokat, kimutatásokat és prezentációkat készítesz.
  • Kezeled a jelölt adatbázist.
  • Részt veszel a belső rendezvények szervezésében.
  • A belső kommunikációs felületeket naprakészen tartod.

Elvárások

  • Téged keresünk, ha felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Magabiztos felhasználói szinten kezeled a MS. Office (Excel, Word, PowerPoint) programokat.
  • Szeretnél hétfőtől péntekig rugalmas munkarendben dolgozni.
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez.
  • Kiváló a kommunikációs- és problémamegoldó készséged.
  • Rugalmas, precíz, nyitott és diszkrét személyiség vagy.

Előnyök

  • Rád várunk, ha szereztél már tapasztalatot toborzási területen.
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel.
  • Kommunikációképes az angol nyelvtudásod.

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Fejlődési prémiumrendszer
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Laptop és mobiltelefon.
  • Céges buszjárat Budapestről a KÖKI Termináltól.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
Cégnév: Auchan Retail Magyarország