A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata kommunikatív, tapasztalt, lelkes munkatársat keres

HR ASSZISZTENS

pozícióba.

Hosszútávú munkalehetőség, kiemelt bérezés, 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony, cafetéria, útiköltség támogatás, korszerű munkaeszközök, családias, összetartó munkakörnyezet.

Főbb feladatok

  • HR vezető munkájának támogatása
  • Általános asszisztensi feladatok
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • Riportok, jelentések, prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése
  • Szakmai képzések szervezése, nyilvántartása
  • Aktív részvétel az időszakos folyamtokban
  • Céges rendezvények támogatása
  • Határidős feladatok végrehajtásának felügyelete

Szakmai elvárás

  • Minimum középfokú végzettség
  • HR területen szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló szervezőkészség, rendszerszemlélet
  • Magasszintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • „B”kategóriás jogosítvány

Előny jelent

  • Angol nyelvű levelezés és beszéd
  • Hr-es beállítottság és tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

Kiskunhalas

Cégnév: HABI Kft.