Fiege Kft.

Csatlakozz hozzánk

Hr asszisztens

pozícióba!

A FIEGE vállalat egy 1989-ben alapított családi vállalkozásból nőtte ki magát egy világszerte 13 000 főt foglalkoztató nagyvállalattá. Magyarországon a Fiege Kft. az elmúlt 15 évben  az egyik vezető szerződéses logisztikai céggé fejlődött. A jelenleg működő két telephelyünk mellé hamarosan egy újabb raktárat nyitunk Szigetszentmiklóson, ahová HR asszisztens kollégát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • A munkáltató által foglalkoztatni szándékozott munkavállalókkal kötendő munkaszerződések, tájékoztatók előkészítése
  • Toborzási folyamtokban való aktív részvétel (állás hirdetés előkészítése, előszűrés, interjú szervezés, jelölt kezelés)
  • Személy – és munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése
  • Éves munkaügyi nyilatkoztatásokban való részvétel
  • Munkaidő nyilvántartással kapcsolatos feladatok elkészítése, jelenléti ívek ellenőrzése
  • Bérszámfejtés előkészítése, adminisztrációja, kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő céggel
  • Elektronikus jelenléti rendszer kezelése
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • Foglalkozás-egészségügyi nyilvántartások vezetése, üzemorvosi vizsgálatok koordinálása
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása, HR osztály támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Igényesség és pontosság az elvégzett munkával kapcsolatban
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Microsoft Office ismerete

Amit kínálunk:

  • Juttatási csomagunk sokrétű: versenyképes alapbér; havi bruttó 30.000 Ft-os Cafeteria; egyéb juttatások
  • Ingyenes sportolásra adunk lehetőséget a szerződéses partnereinknél, évente egyszer pedig részt veszünk a   nemzetközi Fiege futball kupán
  • Heti gyümölcs napokat szervezünk, vitamint osztunk
  • Színházi előadásokra és futball mérkőzésekre sorsolunk ki jegyeket kisebb játékok keretében
  • Támogatjuk a munkába járást
  • Alkalmanként Home office lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Laptop, telefon

Jelentkezem gombra kattintás után, kérem csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: Fiege Szállítmányozási és Logisztikai Kft.