A Linde Healthcare QI® Services tevékenysége, a klinikák, a kórházak és a gondozó intézmények az orvosi gázellátására vonatkozó minőségi és biztonsági előírásainak megvalósításában nyújt segítséget.

Feladatok:

  • Adminisztráció feladatok ellátása
  • Adatrögzítés elvégzése
  • Egyéb, vezető által kiadott feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft-os órabér
  • Szakmai gyakorlat leigazolható
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet