A Budapesti Rendőr-főkapitányság

IV. Kerületi Rendőrkapitányság

Igazgatásrendészeti Osztály

az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket

főelőadó

Szolgálati hely: BRFK IV. kerületi Rendőrkapitányság, Igazgatásrendészeti Osztály

                           1042 Budapest, Árpád út 87.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszti besorolási osztály, B beosztási kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: hivatali

Feladatok:

  • közigazgatási bírsággal sújtandó szabályszegésekkel kapcsolatos eljárások lefolytatása
  • engedélyügyi feladatok ellátása (személy- és vagyonvédelem, figyelmeztető jelzés, pirotechnika)

Beosztás betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú rendészeti szakképzettség;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;
  • Rendőrség állományában fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött 1 év.
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • érettségi bizonyítvány
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • egészségi alkalmasság

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

Az önéletrajzokat a kosarase@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni Kosaras Eszter r. százados mb. igazgatásrendészeti osztályvezetőnél a 06-1-231-3400/BM: 44-130-as telefonszámon lehet.

A beosztás  - áthelyezést követően - azonnal betölthető.

Az álláshirdetés elbírálásáról a BRFK IV. kerületi Rendőrkapitányság vezetője dönt.

Cégnév: Budapesti Rendőr-Főkapitányság
Kapcsolattartó: Kosaras Eszter r. százados
Jelentkezés telefonon: 06-1-231-3400/BM: 44-130-as
Jelentkezés online: kosarase@budapest.police.hu