MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Junior toborzási tanácsadó

Feladatok:

•Partnercégek megismerése és velük való kapcsolattartás
•Új pozíciók esetén egyeztető hívások és megbeszélések lebonyolítása
•Álláshirdetések elkészítése és a beérkező jelöltek előszűrése
•Aktív megkeresési technikák alkalmazása adatbázisokban - melyeket természetesen részletesen és alaposan megtanítunk
•Jelöltek interjúztatása és pályázati anyaguk összeállítása
•Jelöltek nyomonkövetése a kiválasztási folyamat során
•Nyitott pozíciók pulbikálása
•Kapcsolatfelvétel a bejövő jelöltekkel, aktív adatbázisépítés
•Folyamatos riportok küldése a partnercégek számára
•A jelöltek számára pozitív jelöltélmény biztosítása, visszajelzés küldése minden jelöltnek.
•Kooperáció a cég többi társosztályával

Elvárások:

•Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (ideális esetben gazdasági, HR, pszichológia területéről)
•Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
•Csapatjátékos attitűd
•Ügyfél és munkavállaló kozpontú motivált, lelkes hozzáállás
•Kiemelkedő kommunikációs és elemzői készségek

Amit kínálunk:

Előnyt jelent
•1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
•Motiváló bónusz lehetőség az alapbéren kívül az egyéni teljesítmény elismerésére
•Részletes és folyamatos tréning és fejlődési lehetőség
•Változatos izgalmas projektek
• Fiatalos, támogató, innovatív csapat
Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ

A Manpower Hungary saját csapatába keressük új motivált lelkes pályakezdő kollégáinkat Junior toborzási tanácsadó pozícióba. Ha érdekel a HR és azon belül a toborzás kiválasztás és recruitment világa, kíváncsi vagy mitől lesz jó egy önéletrajz, mi fontos a munkáltatóknak kiválasztási kritériumok szintjén, szeretnél tanulni tapasztalt recruiter kollégáktól, és szívesen lennél egy nemzetközi színes csapat tagja, nálunk van a helyed!

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.