Bérszámfejtő és Tb ügyintéző

Megbízónk komplex ipari megoldásokat nyújtó EPC fókuszú vállalatcsoport, meghatározó szereplői a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak.
Budapesti irodájukba keresünk munkatársat:

Elvárások:

  • Bér és Tb ügyintézői végzettség
  • Min. 3-5 év releváns tapasztalat bérszámfejtés, Tb területen
  • Jogosítvány ('B' kat.), aktív vezetési gyakorlat
  • Magabiztos munkajogi ismeretek
  • Magabiztos MS Excel használat
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Ügyfélorientált, barátságos hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • SAP HR- és bér moduljának ismerete előny
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete előny

Feladatok:

  • Komplex bérszámfejtési feladatok önálló ellátása kb. 300 fős munkavállalói állományra
  • Tb kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Cafeteria rendszer működtetése
  • Személyügyi adminisztráció, a munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Munkaügyi feladatok ellátása, munkaügyi ellenőrzések megfelelőségének biztosítása
  • Munkaügyi tanácsadás munkavállalók, vezetők részére
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése (OEP, NAV, MÁK, Egészség-és nyugdíjpénztárak)

Munkavégzés helye:

Budapest 11. kerület, valamint kétheti rendszerességgel 1-1 nap a Zala és Tolna megyei telephelyen (kulcsos autót megbízónk biztosít ezen alkalmakra).