Gumiabroncs gyártással foglalkozó, nemzetközi autóipari partnerünk új asszisztensét keressük a munkaügyi csapatukba.

Rendelkezel gazdasági diplomával, angolul jól kommunikálsz és még a bérszámfejtéshez is értesz?

Akkor ez a pozíciónk Neked szól, várunk Téged!

A pozícióhoz tartozó feladatkör:

  • Munkaügyi nyilvántartással kapcsolatos teendők
  • Bérszámfejtési feladatok ellátása, támogatása
  • Létszámadatok szolgáltatása
  • Cafeteria nyilatkozatokkal kapcsolatos feladatok
  • Riportok készítése
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás, munkaügyi kérdéseikben való segítségnyújtás

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (diploma)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Bérügyintézői végzettség
  • Előny a Nexon program ismerete
  • Határozott, jó problémamegoldó készség, önállóság
  • Kiváló kommunikáció, csapatmunkára való hajlandóság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Ingyenes szállás biztosítása

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a pozíció, küldd el önéletrajzodat a 45343940@dologido.hrszoftver.hu vagy a zoller.bernadett@viapan.hu email címre és felvesszük veled a kapcsolatot a részletekkel kapcsolatban!

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.