Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • bérszámfejtés és munkaügyi nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása,
  • cafeteria nyilatkoztatás és ezzel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • létszámadatok szolgáltatása,
  • a rábízott riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján,
  • kommunikáció a munkavállalókkal és a hozzátartozó részlegek adminisztrátorával.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség és bérügyintéző végzettség,
  • B2 angolnyelv-tudás,
  • Nexon program ismerete (előny).

Személyes kompetenciák:

  • globalitás,
  • kommunikáció,
  • csapatban való munkavégzés,
  • problémamegoldás,
  • szabálykövetés,
  • határozottság, következetesség, komplexitás kezelése.

Amit kínálunk:

  • biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál,
  • választható cafeteria + ingyenes étkezés (munkanaponként egyszer),
  • bejárás-támogatás (vállalti buszjáratokkal),
  • kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség,
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rácalmás / Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.