Stabil, biztos állást keresel?

Egy remek lehetőséget mutatok Neked, ahol magas színvonalú tapasztalatot tudsz szerezni és építheted a karriered hosszú távon. A cég ráadásul INGYENES szálláslehetőséget is tud nyújtani, amennyiben távolabbról érkeznél.

Dél-koreai gumiabroncs gyártó Partnerünk bővíti csapatát. Aktív alapfokon beszélsz angolul ,szakirányú képesítéssel rendelkezel, és ezen a területen képzeled  el a jövőd , úgy ez a Bérszámfejtő asszisztensi pozíció Neked szól!

Pályakezdők jelentkezését is várom!

Milyen feladataid lesznek?

  • Bérszámfejtés és munkaügyi nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Cafeteria nyilatkoztatás és ezzel kapcsolatos feladatok ellátás.
  • Kommunikáció a munkavállalókkal és a hozzá tartozó részlegek .
  • A rábízott riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján.
  • Létszám adatok szolgáltatása.
  • Kommunikáció a munkavállalókkal és a hozzá tartozó részlegek.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség (Közgazdaság, pénzügy) vagy Bérügyintéző FSZ 1+ tapasztalattal
  • Aktív, alapfokú angol nyelvtudás

A változatos feladatok mellett rendkívül jó egyéb juttatásokkal támogatja a cég a munkavállalóit:

  • Sávos,tapasztalattól függő alapbér / bruttó 370000-700000 Ft-ig/
  • Cafeteria: nettó 185,000 / év (SZÉP kártya),étkezés támogatás: nettó 13,860 / hó (SZÉP kártya)
  • Utazás: ingyenes céges buszjárat (Budapestről is).
  • Ingyenes szálláslehetőség modern apartmanokban, sportolási lehetőségekkel.
  • Nemzetközi háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség.
  • Bejárás támogatása (vállalati buszokkal).
  • Kedvezményes gumiabroncs vásárlási lehetőség.
  • Folyamatos szakmai képzések.

Amennyiben érdekel a lehetőség, keress bizalommal!

Küldd el a jelentkezésedet önéletrajzoddal együtt  a szolosi.ildiko@viapan.hu email címre és elmondom szívesen a részleteket róla!

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.