Partnerünk az Amerikai Egyesült Államokban és Magyarországon akkreditált budapesti székhelyű felsőoktatási intézmény, amely posztgraduális képzést nyújt a társadalomtudományok, a bölcsészettudományok, a közgazdaságtudomány és a jogtudomány terén

Bérszámfejtő

Feladatok

  • Bérszámfejtés teljes körű ellátása NEXON bérszámfejtő programmal
  • A kb. 800 fős dolgozói létszám bérszámfejtésében valóaktív részvétel
  • Havibérszámfejtés elkészítése a dolgozói csoport részére
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Szükség esetén részvétel a külföldi bérszámfejtéshez kapcsolódó adminisztrációban
  • Folyamatos kapcsolattartása társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább 3-5 éves munkatapasztalat NEXON bérszámfejtésben
  • A NexonTime ismerete, és aktív használata
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Határidők tartása és pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló alapbér
  • Különböző biztosítások (egészségbiztosítás, nyugdíjbiztosítás)
  • Étkezési hozzájárulás
  • Home Office
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.