A WTS Klient kultúráját és mindennapi munkánkat a csapatunk és gondolkodásunk egyedisége élteti. Munkatársainkon keresztül határozzuk meg magunkat, akik ismerik erősségeinket és szeretnek másképp gondolkodni, munkájuk során megvalósíthatják önmagukat, és mindig tovább akarnak fejlődni. A konstruktív együttműködés előfeltétele a megbízható és barátságos munkakörnyezet. Munkatársaink csapatjátékosok és individualisták egyszerre, így sikerül együtt mindig kiemelkedő teljesítményt elérniük.

Bérszámfejtő

Ezek lesznek a feladataid ebben a pozícióban:

  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítése
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • ügyfelek, munkavállalók kérdéseinek megválaszolása

Mit kínálunk cserébe?

  • Fizetés: Ha jól dolgozol, akkor az anyagiakkal nem lesz gond. Egy szuper alapfizetésen felül cafeteriát biztosítunk SZÉP kártyán
  • Fejlődés: A jelenlegi rohamosan fejlődő világban számunkra fontos, hogy lépést tudjunk tartani, így kiemelt figyelmet fordítunk a munkatársaink képzésére és fejlesztésére
  • Csapat: Itt egy összetartó és szuper csapat dolgozik, családias légkörben. Mi nem egy több ezer fős multi vagyunk, ahol csak a beléptetőkártyáról ismered fel a másikat.
  • Rugalmasság: Pandémiától függetlenül biztosítjuk, hogy a munkaidőd 50%-át otthonról tudd tölteni home office-ban

Amire szükséged lesz, hogy sikeres legyél ebben a pozícióban:

  • Szakirányú végzettség: Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Tapasztalat: minimum 1-3 év bérügyintézői tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztos MS Office ismeretek: Az alap Office csomagot szeretnénk, ha magabiztosan tudnád kezelni
  • Nyelv tudás: Aktív középfokú angol nyelvtudással rendelkezel – ez a munkához elengedhetetlen
  • Az ördög a részletekben rejlik: Pontos, precíz kollégát keresünk, aki a legapróbb hibákat is észreveszi egy bemutatóanyagban.
  • Nexon? Ha ismered az szuper; ha nem, akkor megmutatjuk

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
Cégnév: WTS Klient Kft.