A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát.

A vállalat azóta is folyamatosan bővül, az alkalmazottak száma is sokszorosára nőtt, így a B+N Referencia Zrt. mind foglalkoztatotti létszám alapján, mind az árbevételt nézve a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállaltunk exkluzív központi irodájába (Budapest XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

BÉRSZÁMFEJTŐ

Az új munkatárs feladatai:

  • teljes körű bérszámfejtés
  • TB ügyintézés
  • ki-és beléptetés dokumentálása, ügyintézése
  • statisztikák, bevallások készítése
  • egyéb munkaügyi tevékenységek

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • Bér- és TB ügyintézői végzettség
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel) magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • LOGA bérprogram ismerete

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Kihívással teli munkakör
  • Jól megközelíthető munkahely a belváros szívében

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: B+N Referencia Zrt Kft.