Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Ha szeretnél egy nemzetközileg elismert könyvvizsgáló irodában, fejlődésekkel teli munkalehetőséget, akkor Te vagy a mi emberünk!

Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, üzleti és adótanácsadó vállalatához keressük a legszuperebb bérszámfejtő kollégát!

A következő feladatokban számítanánk Rád:

  • Havi bérszámfejtés elkészítése magyar vonatkozású cégek részére
  • TB ügyintézés
  • Részvétel a munkavállalók be- és kiléptetésében, valamint év végi zárásokban
  • Cafetéria juttatások kezelése
  • Nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • NEXON rendszer ismerete
  • Pontos, igényes, önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálni tudunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • Medicover egészségügyi szolgáltatás
  • Szakmai trainingek
  • Előrelépési lehetőség
  • Welcome On Board kezdőcsomag
  • Városközponthoz közeli, jól megközelíthető munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.