Bérszámfejtési Specialista

Pontos, precíz, tapasztalt Bérszámfejtőt keresünk 150 fős debreceni csapatunkba.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket munkatársainknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

A Debrecenben található gyártóegységünk több éve nemzetközi szinten is kiváló teljesítményt nyújt. Vállalatunk törekszik a piacon elérhető legmodernebb gépek, és technológiák beszerzésére és meghonosítására. Dinamikusan növekvő csapatunk tagjai rendszeres képzéseken vesznek részt, hogy szakmai rálátásuk a lehető legteljesebb legyen. Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben csatlakoznál jól összeszokott csapatunkhoz, és megfelelsz az elvárásoknak, mindenképpen küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary

Rendszeres feladataid a következők lesznek:

  • Jelenléti és távolléti adatok ellenőrzése
  • Havi bérszámfejtés
  • TB kifizetőhelyi feladatok
  • Munkaviszony létesítésével és megszűnésével kapcsolatos dokumentáció előkészítése, hatósági bejelentések megtétele
  • Cafeteria rendszer kezelése, nyilatkoztatás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
  • Szoros együttműködés a HR és Pénzügy munkatársaival

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • 3-5 éves tapasztalatod van bérszámfejtés területén
  • Bérszámfejtői tapasztalatodat multinacionális cégnél szerezted, ahol többműszakos munkavégzés volt
  • angol nyelven mind írásban, mind pedig szóban magabiztosan kommunikálsz
  • minimum érettségivel rendelkezel
  • Bérszámfejtői végzettséged van
  • van tapasztalatod adminisztráció területén
  • MS Office magabiztos felhasználója vagy
  • A munkakörben elvárt diszkréció nem okoz neked problémát
  • Munkádra igényes, precíz és pontos vagy

A kiválasztási folyamatnál soronkívüliséget élvezel, ha

  • Multinacionális cégnél már szereztél tapasztalatot
  • Angol nyelvet korábbi munkáid során napi szinten használtad
  • Társadalombiztosítási ügyintézői végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk neked:

  • Nemzetközi háttérrel dolgozó összetartó, fiatalos csapat
  • Vezetői támogatás
  • Szabályorientált ugyanakkor vidám légkör
  • Versenyképes, több elemből álló javadalmazási csomag
    • Cafeteria
    • Bónusz
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Cégnév: Oerlikon Eldim (HU) Kft.