Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:Teljeskörű bérszámfejtési, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása;
Éves zárási feladatok ellátása;
Hatóságokkal történő kapcsolattartás, havi bevallások elkészítése;
HR szoftverek alkalmazása, adatnyilvántartások karbantartása;
Társterületekkel és Üzletágakkal való együttműködés;
HR riportok készítése.Követelmények: Felsőfokú szakirányú végzettség;
Angol nyelvtudás;
Bér- és TB ügyintéző végzettség és releváns tapasztalat;
Minimum 5 év bérszámfejtési tapasztalat;
Naprakész TB és adózási ismeretek;
NEXON ismeret;
MS Office ismeret.Előny: Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
SiSWork munkaidő nyilvántartó program ismeretMunkavégzés helye: Komárom-Esztergom MegyeJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: Bérszámfejtési specialista

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.