Bérszámfejtési és TB ügyintéző munkatárs

Értékünk a kollégánk!

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladatok

  • munkavállalók be- és kiléptetése
  • havi munkabérek számfejtésre előkészítése, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése
  • munkavállalók személyi anyagainak karbantartása, hozzájuk kapcsolódó adminisztratív táblák kezelése
  • riportok küldése a társosztályok részére
  • időszakos orvosi alkalmassági vizsgálatok rögzítése
  • kapcsolattartás és segítségnyújtás a munkavállalók számára
  • szabadságok nyilvántartása
  • jelenléti ívek ellenőrzése és egyéb adminisztratív, irodai feladatok ellátása
  • Tb kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása és kifizetése ( táppénz, CSED, GYED, üzemi balesetek)
  • letiltások kezelése
  • közreműködés és együttműködés a HR terület ügyintézőivel a munkaügyi dokumentációk kezelésében
  • havi, negyedéves, éves zárási munkálatok, kötelező bevallások

Profilod

  • bér és TB ügyintézői, legalább középfokú végzettség
  • minimum 1-2 év bérszámfejtési és TB tapasztalat
  • önálló munkavégzés, precizitás, pontosság
  • analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • terhelhetőség, kiemelkedő monotonitástűrés
  • magabiztos MC Office ismeret
  • a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
  • SAP HR program ismerete előny
  • SAP bérszámfejtő program ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • a közösségi közlekedéssel történő munkába járás költségeihez való hozzájárulás fizetése, a kormányrendelet szerinti 86 % helyett 100 %-os mértékben
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program

JELENTKEZZEN MOST

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.