Bérszámfejtés előkészítő

  • Bérszámfejtés előkészítés/ellenőrzés
  • Jelenléti ívek, munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése
  • Túlórák nyomonkövetése
  • Táppénzzel, cafeteriával kapcsolatos adminisztráció
  • Riportok készítése
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

  • Bér- és TB ügyintézői végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk / Benefits

  • Stabil vállalati háttér a Covid időszak alatt is!
  • Kulturált, rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos, támogató csapat
  • Cafetéria
  • Minden munkavállalónak egyéni biztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül

Munkavégzés helye: Vecsés

Cégnév: Trenkwalder Kft