A Trenkwalder Kft. belsős csapatába, Székesfehérvárra, Bér-TB- és munkaügyi ügyintéző munkatársat keresünk.

Bér-TB és munkaügyi ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok pontos, határidőre történő ellátása, koordinálása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, statisztikák készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Letiltások kezelése
  • Havi és hóközi bérszámfejtési feladatok ellátása, utalásra történő előkészítése
  • Kilépő munkavállalók teljes körű adminisztratív ügyintézése (számfejtés, munkaviszonyt lezáró igazolások kiállítása)
  • Kapcsolattartás a vállalaton belül működő társosztályokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, középfokú TB ügyintéző és bérügyintéző képesítés,
  • 1-3 éves releváns, aktív szakmai tapasztalat bér- és TB ügyintéző munkakörben
  • Fejhasználói szintű számítógépes tudás, MS Office magabiztos ismerete
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Precíz, megbízható személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér;
  • Hosszú távú és kihívásokkal teli munkalehetőség;
  • Modern, jól felszerelt munkahelyi környezet;
  • Felkészült szakemberekből álló csapatban való munkavégzés;
  • Szakmai támogatás, képzések.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár