Feladatok

  • Szakmai tréninganyagok előkészítése, tréningek megtartása
  • Tréningekhez kapcsolódó adminisztrációs és kommunikációs feladatok elvégzése
  • Munkaköréből adódóan kapcsolattartás a vevőkkel
  • Projektek irányítása, támogatása (Irányítási rendszerfejlesztés, belső auditok végrehajtása

Elvárások

Felsőfokú/középfokú műszaki végzettség
Minimum 5 év autóipari tapasztalat (minőségügy területén)
IATF 16949 és VDA 6.3 / VDA 6.5 belső auditori tapasztalat
FMEA, 8D, PPAP, APQP eljárások ismerete
MS Office magas szintű ismerete
Minőségügyi rendszer tapasztalat
Önálló munkavégzés, felelősségérzet
Jó kommunikáció készség és elkötelezett vevőközpontú hozzáállás
Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Amerikai Autóipari Szövetség (AIAG) által kiadott CQI speciális folyamatértékelések előírásainak ismerete
  • CQI technológiák gyakorlati ismerete ( hegesztő-, forrasztási-, hőkezelői-, bevonatolási-, galvanizálási-, keményforrasztási-, öntészeti rendszerek)
  • Minitab statisztikai szoftver ismerete
  • 6 szigma

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok

Céginformáció

A T&T Quality Kft. Budapesti székhelyű, több mint 20 éves tapasztalattal rendelkező felnőttképző és tanácsadói intézmény. Referenciái hazai és nemzetközi közép és multinacionális vállalkozások, főleg autóipari beszállítók. Munkatársat keres mellékállásban, esetleg eseti megbízással végezhető tanácsadói és műszaki tréneri munkakörbe, továbbá távmunkában is végezhető tananyagfejlesztői feladatok ellátására

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.
Cégnév: T QUALITY KFT