Feladatok

  • A villanymotorok ki-és bekötése, az elektromos hálózatba való mérése, és a mért eredmények kiértékelése, illetve a csapágyainak ellenőrzése és szükség esetén cseréje;
  • Kábelszerelések, hibás kábelek cseréje;
  • Hibakeresés és hibaelhárítás a telephelyi elektromos hálózaton;
  • Érzékelők ellenőrzése, és szükség esetén cseréje;
  • Ventilátor motorok ellenőrzése, cseréje;
  • Világítási hálózat szerelése, javítása;
  • Erőátviteli kapcsolószekrények ellenőrzése, szerelése, javítása;
  • Az épületfelügyeleti rendszer és a telephelyi elektromos hálózat karbantartása, javítása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektroműszerész);
  • Minimum 1 év szakmai gyakorlat;
  • Jó problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás;
  • Önálló munkavégzés;
  • Elektromos rajz olvasása, értelmezése;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

Több éves szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Prémium minőségű, világszínvonalú termékek gyártását végző cégcsoportnál munkalehetőséget;
  • Kiszámítható bérezést;
  • Megbízható, gazdaságilag stabil munkahelyet.

Céginformáció

A Baromfi-Coop Kft. – mint a Master Good Cégcsoport tagja – a kelet-magyarországi térség legnagyobb baromfitenyésztő, keltető és takarmánygyártó vállalkozása.