A Flex magyarországi telephelyein- Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon- közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Ha érdekel a recruitment, vagy már van benne tapasztalatod, szeretnél egy multinacionális cégnél dolgozni és egy dinamikus csapat tagjaként fejlődni,

Toborzó (Researcher)

pozícióba!

Feladatod a Flex saját toborzási tevékenységének támogatása lesz: megfelelő szakemberek felkutatása változatos keresési technikákkal, a munkaerőpiacon képzettséget igénylő fizikai munkavállalókra vonatkozóan.

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósítására
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • A kiválasztásért felelős szakmai vezetővel és a Recruiter kollégával az adott pozíció pontos megértése
  • A jelöltprofil felállítása
  • Megfelelő szakemberek felkutatása változatos keresési technikákkal
  • Keresési csatornák működtetése, fejlesztése
  • Jelöltgenerálás jövőbeli felvételi igényekhez
  • Új keresési módszerek feltérképezése
  • Adatbázison belül és külső csatornákon ajánlás ösztönzése
  • Jelentkezői adatbázis karbantartása
  • Adatbázison belüli passzív jelöltek kontaktálása, potenciális pályázás elősegítése
  • Beérkező jelentkezők előszűrése
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Felsőfokú végzettség
  • Toborzó/Researcher munkakörökben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség, telefonon és írásban egyaránt
  • Közösségi média felületek ismerete, aktív használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés és teljesítménymotiváltság
  • Monotonitástűrés
  • Kreatív, nyitott, vidám és talpraesett személyiség

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai és személyes kompetenciákban való fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg / Tab

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Flextronics International Kft.