A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő munkatársát Budapest határában fekvő irodájába az alábbi pozícióra:

Toborzó

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Tudjuk, hogy a pénz nem boldogít, de szeretjük a kollégáinkat megbecsülni
  • Ha szereted a kihívásokat, akkor ez a neked való pozíció
  • HR csapatunkkal mindig vidáman telnek még a nehéz napok is
  • Cégünknél egy dolog állandó a FEJLŐDÉS
  • Állandó fejlődésünk lehetőséget biztosít karriered építésére
  • Modern, minden igényt kielégítő munkakörnyezet és munkaeszközök várnak rád
  • Mindig vár a hűtőben egy hideg üdítő
  • Kávé különlegességeinkkel mindig feldobjuk a napodat

Feladataid lesznek:

  • Aktív és passzív jelöltek felkutatása álláshirdetések, adatbázisok és közösségi média útján,
  • Kiválasztási folyamatot adminisztrálni szükséges, így ez is rád vár
  • Álláshirdetések összeállítása
  • A toborzási hatékonyság növelése, toborzási csatornák, felületek felkutatása
  • Social media felületeink karbantartása
  • Önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése, lebonyolítása
  • Esetenként a toborzási folyamat teljes körű helyszíni lebonyolítása a társaság telephelyein
  • Statisztikák, kimutatások készítése;
  • A HR területét érintő projektek támogatása

Mit várunk el Tőled:

  • Magasan fejlett kommunikációs készség
  • Légy motivált, proaktív személyiség
  • Törekedj, a problémák megoldására
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal
  • Ne legyen probléma, ha néha utazni kell, főleg ha ehhez céges autót biztosítunk
  • Nem gond, ha pályakezdő vagy csapatunk mindenre megtanít

Előnnyel indulsz nálunk, ha van:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Online toborzási csatornák, social media felületek magabiztos használata;
  • Kékgalléros (jellemzően gépjárművezető) munkakörökbe való toborzásban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: BHS Trans Kft.