Feladatok

- Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása, tesztelése – irodában és Partnernél
- Hirdetések szerkesztése, feladása, jelentkezők nyomon követése
- A cég Social media oldalainak kezelése
- HR rendszerek kezelése
-Projektek teljeskörű menedzselése
- Új belépő és a kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű helyszíni kezelése és felügyelete
-Aktív kapcsolattartás Partnerekkel és Munkavállalókkal
- A munkavállalók felmerülő munkaügyi / bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében való       részvétel
- Bérszámfejtéshez szükséges adatok, időadatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.)
- Számlázás előkészítése
- Számlamellékletek és teljesítés igazolások kiállítása
- Egyéb toborzói és projektvezetői  feladatok elvégzése

Elvárások

- Munkaerő-kölcsönzésben, személyzeti szolgáltatásban szerzett  minimum 2-3 év tapasztalat
- Toborzásban és projektek vezetésében minimum 1-2 év  tapasztalat
- Microsoft Office erős felhasználói szintű ismerete
- Kiváló kommunikációs  és szervező képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség
- Precíz, pontos munkavégzés, határidők betartása
- Határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság és gyors döntéshozó képesség
- Rugalmasság, önállóság, proaktív gondolkodásmód
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Hosszú távú, határozatlan idejű munkaszerződés 40 éve sikeresen működő nemzetközi cégnél
- Kezdetben 6, majd 8 órás munkaviszony
- Dinamikusan fejlődő , stabil munkáltatói háttér

Céginformáció

I. K. Hofmann International
Egyesült Államok - Németország - Szlovákia - Magyarországon -  Olaszország - Ausztria - Csehország - Spanyolország

A "Jelentkezem" gombra kattintva,  önéletrajz csatolásával
Cégnév: I. K. Hofmann Personal Kft.