WORK FORCE KFT.

Szeretnél egy profi toborzó csapat tagja lenni? Saját budapesti csapatunkba keressük lelkes és proaktív kollégánkat, mint Toborzó Röviden rólunk: Több, mint 17 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező komplex HR szolgáltatásokat kínáló biztos háttérrel rendelkező, erős növekedési pályán lévő magyar tulajdonú cégcsoport vagyunk.

Toborzó központi

Ezek a feladatok várnak Rád:

Szeretnél egy profi toborzó csapat tagja lenni?
Saját budapesti csapatunkba keressük lelkes és proaktív kollégánkat, mint

Toborzó

Röviden rólunk:
Több, mint 17 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező komplex HR szolgáltatásokat kínáló biztos háttérrel rendelkező, erős növekedési pályán lévő magyar tulajdonú cégcsoport vagyunk.

Mire számíthatsz, ha csatlakozol csapatunkhoz?

• Fizikai munkaerőkölcsönzési projektek sikeres megvalósításának és a kiválasztási folyamat támogatása;
• Álláshirdetések elkészítése, közzététele (Nyugi, a marketing segít!);
• Új toborzási lehetőségek (felületek és eszközök) felkutatása;
• Adatbázisok szűrése a legjobb jelöltekért;
• A pozíciókra jelentkező szakemberek interjúztatása, tesztelése, valamint a kapcsolódó adminisztráció és riportolás ellátása
• Csoportos tájékoztatók tartása a jelöltek számára

Amit Tőled várunk:

• Minimum középfokú végzettség
• Munkaerőtoborzásban (fizikai) szerzett legalább 1 éves tapasztalat
• Kiváló kommunikációs készség
• Kreativitás
• B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Mindezért cserébe mi biztos fizetést és bónuszt biztosítunk a számodra egy stabil vállalatnál, ahol barátságos kollégák fognak körül venni!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: Work Force Kft.