Toborzó

A Kelly Services Hungary Kft már több mint 15 éve támogatja partnereit a megfelelő munkaerő kiválasztásában és megtartásában.

Csatlakozz a csapatunkhoz Toborzóként!

Feladatok:

  • Fizikai munkaerő toborzása munkaerő kölcsönzési projektjeinkhez (főleg operátori, gépkezelői, raktározási pozíciókra doglozunk)
  • Álláshirdetések elkészítése, új hirdetési lehetőségek folyamatos kutatása
  • Elsősorban telefonos előszűrés, de akár jelöltek hideg hívása, e-mailben, és közösségi médián keresztüli megtalálása
  • A toborzással kapcsolatos, GDPR szabályoknak megfelelő adminisztráció, jelöltadatbázis bővítése hangsúlyos szerepet kap a toborzóink munkanapjaiban
  • Jelöltek tesztelése, személyes interjú, a kiemlet partnereinknél tartott csoportos interjúkon való aktív részvétel
  • A projektekhez kapcsolódó munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása, bérszámfejtés és számlázás előkészítése
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel és munkavállalókkal
  • Hajlandóság az értékesítés támogatására
  • Riportok elkészítése a pertnercégek és a vezetőség felé

Elvárások:
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Terhelhetőség, nagyfokú munkabírás, stressztűrő képesség
  • Energikus személyiség
  • Proaktív, teljesítményorientált gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Emberekhez való pozitív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin, saját gépjármű
  • Jó meggyőzőképesség, mivel feladat a cég mint munkahely "értékesítése" a leendő munkavállalók számára
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Toborzásban szerzett 1-3 év tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez - pályamódosító jelölteket is szívesen fogadunk

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés, utazási támogatás
  • Stabil vállalati háttér, modern iroda a Váci úton
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség a kreatív ötletek megvalósítására
  • Home office heti szinten, amihez laptop és céges mobil jár

Lokáció:

Budapest

Cégnév: Kelly Services Kft.