Miskolc a te helyed

Toborzási Specialista

HR szolgáltatásokkal foglalkozó budapesti partnerünk számára keresünk munkatársat Budapesti munkavégzéssel

A feladataid lesznek:

  • Részvétel a terület változatos toborzási projektjeiben
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel és a partnerekkel
  • Potenciális jelöltek felkutatása a jelölt adatbázisokban és alternatív csatornákon
  • A jelöltek telefonos előszűrése, összefoglalók készítése, interjúk megszervezése
  • folyamat adminisztrálása

Téged keresünk, ha:

  • Pozitív, dinamikus, motivált  személyiség vagy
  • Kezdeményező hozzáállás jellemez
  • Tapasztalatod van toborzás-kiválasztás terület
  • Nyitott vagy a területhez kapcsolódó új ismeretek elsajátítására, a fejlődésre

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Baráti, támogató légkör és csapat
  • Igényes modern munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • magas kereseti lehetőség

  • Magyar nyelvű önéletrajzzal lehet vagy a 06205269940 telefonszámon.

Legyél Te is részese sikereinknek és ennek a nagyszerű csapatnak!

Cégnév: Best Hunters Tanácsadó Iroda