Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.
Toborzási specialista
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • A toborzási tervek hatékony végrehajtása és a legmegfelelőbb jelöltek felkutatása a nyitott pozíciók betöltéséhez;
  • Saját adatbázis és jelölthálózat kiépítése, kapcsolatépítés a potenciális jelöltekkel;
  • Kapcsolattartás különböző intézményekkel, szakmai csoportokkal a közösségi médiában;
  • Elsősorban olyan tehetséges jelöltekre történő összpontosítás, akik értéket jelentenek a szervezet számára;
  • Állásbörzéken való részvétel;
  • Pozícióleírások megfogalmazása, közzététel különböző platformokon;
  • Önéletrajzok előszűrése, feldolgozása;
  • Elsőkörös telefonos és online előszűrések lebonyolítása;
  • Jelöltek személyes interjúztatása a különböző területeken és munkakörökben;
  • A jelentkezőkkel való kapcsolattartás a felvételi folyamat során;
  • Állásajánlatok elkészítése;
  • Együttműködés a területi vezetőkkel a keresett jelöltek képesítési kritériumainak meghatározásában;
  • A területi vezetők képzése és tanácsadás az interjútechnikákkal, értékelési módszerekkel kapcsolatban;
  • A felvételi folyamat teljes körű koordinálása, elsősorban a fizikai munkakörök tekintetében;
  • Az adminisztráció és a jelölt adatbázis kezelése;
  • Rendszeres heti, havi és éves riportok készítése a toborzással kapcsolatos folyamatokról;
  • Az új munkavállalók beléptetésének, beilleszkedésének, és eligazításának támogatása.

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettség humánerőforrás-menedzsment, szervezeti pszichológia, üzleti adminisztráció vagy más releváns szakterületen;
  • A toborzási technikák alapos ismerete fizikai munkavállalókra vonatkozóan;
  • Közösségi médián (LinkedIn, Facebook) történő jelöltszerzési technikák ismerete;
  • A munkaügyi jogszabályok és a HR-gyakorlatok alapos ismerete;
  • Jó időgazdálkodási készség, egyszerre több folyamaton történő tevékenykedés képessége;
  • Legalább 5 év releváns munkatapasztalat a HR területén;
  • Tapasztalat fizikai toborzási területen;
  • Microsoft Office alkalmazások és egyéb HR szoftverek alapos ismerete;
  • Gyakorlati tapasztalat a jelöltkezelő rendszerek (ATS) és HR-adatbázisok terén;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven;
  • Erős interperszonális készségek;
  • Csapatszellem;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • SAP Success Factors, HCM, LSM rendszerek ismerete;
  • Kapcsolatrendszer termelési területeken;
  • Zöldmezős beruházások terén szerzett tapasztalat.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetést és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Multinacionális vállalt nyújtotta lehetőségek;
  • Stabilitás és hosszú távú karrierlehetőség.
Cégnév: Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.