Toborzási munkatárs
135

Feladatok

  • Álláshirdetések önálló megírása és feladása
  • Képszerkesztési feladatok elvégzése
  • Hirdetési felületekkel való kapcsolattartás (online és offline felületek)
  • Személyes érdeklődők tájékoztatása telefonon és személyesen
  • Csoportos tájékoztatók megtartása – Kelet- Magyarország egész területén
  • Online interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Interjúztatott jelöltek anyagainak feldolgozása és visszaértesítése
  • Projektvezetőkkel való egyeztetés és kapcsolattartás
  • Beérkezett létszámigények folyamatos követése és teljesítése
  • Toborzó kollégákkal való együttműködés
  • Önálló, előrelátó gondolkodásmód, munkavégzés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Nagyfokú stressz-tűrő képesség és rugalmasság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, VEZETÉS SZERETETE és gyakorlata – elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!
    Kitartó, elkötelezett személyiség

Az ideális pályázó az alábbi feltételeknek felel meg:

  • Magabiztos, határozott személyiség, de mindemellett képes az empátiára is kommunikációja során
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód jellemzi
  • Adminisztrációja során kritikusan ügyel a pontosságra, precizitásra
  • Munkáját projekt-, feladatszemlélettel végzi, képes a rá bízott feladatokat átfogóan ellátni, a felmerülő problémákat priorizálni és önállóan megoldani.
  • Tud mind csapatban, mind önállóan dolgozni
  • Proaktív, szervező és problémamegoldó személyiség

Amit kínálunk

A Delego Kft. egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Saját csapatunkba munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

HR munkatárs /Toborzó

Munkaerő kölcsönzés területén

Nincs diplomád, de szeretnél diplomás szintű munkakört?

Megszerezted a végzettséged, de tapasztalat hiányában nem tudsz elhelyezkedni?

Úgy érzed, hogy könnyen tudsz kapcsolatokat teremteni és jól bánsz az emberekkel?

Nem szeretnél egész nap egy irodában ülni és SZERETSZ vezetni?

Szeretnéd bejárni egész Magyarországot?

NÁLUNK A HELYED!

  • Munkavégzés helye: Budapest (VI. kerület)
  • Nagyfokú rugalmasságot igénylő munkalehetőség, heti 2-3 alaklommal külsős helyszínen lévő munkavégzéssel!
  • Teljes munkaidős
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.