Toborzási munkatárs

Feladatok:

  • Toborzási projektek kezelése, egyeztetés a társosztályokkal
  • Hirdetési szövegek szerkesztése, hirdetések feladása
  • Beérkező pályázatok előszűrése
  • Interjúk lebonyolítása, jelzés a társosztályok felé
  • Társosztályokkal és vezetőkkel való folyamatos együttműködés
  • Személyügyi/munkaügyi adminisztráció kezelése
  • Kimutatások készítése
  • Egyéb HR adminisztrációs feladatok

Erősségek:

  • Fizikai toborzásban  szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Min. középfokú szakmai képzettség
  • Online toborzási csatornák és rendszerek hazsnálata
  • Középfokú német vagy  angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyon jó MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Proaktív és konstruktív személyiség
  • Megbízhatóság, teljesítőkészség és pontosság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Változatos munkát egy fiatalos, dinamikus, barátságos és segítőkész csapatban
  • Biztos munkahelyet és fejlődési lehetőséget egy nemzetközi cégnél

Munkavégzés helye: Budapest IX.kerület

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Felkeltettük érdeklődését? Akkor ne habozzon, küldje el  önéletrajzát bruttó bérigény megadásával a Jelentkezem gombra kattintva

Cégnév: TEDi Árukereskedelmi Kft.