Miskolc a te helyed

Az EXIM egy integrált keretek között működő bank és biztosító, amelynek alapvető célja, hogy a magyar exportőröknek és beszállítóiknak, továbbá az exportra készülőknek hatékony, az ő működésükre specializált finanszírozási és biztosítási konstrukciókat nyújtson. Küldetésünk, hogy a magyar export globális sikerének pénzügyi motorjaként támogassuk a hazai vállalkozásokat és pénzügyi megoldások segítségével egyfajta útlevelet adjunk a vállalkozások sikeréhez. Az EXIM egyike a világ 85 exporthitel-ügynökségének, így tevékenységünk fókusza, hogy elősegítsük a magyar áruk és szolgáltatások külpiacokon történő minél sikeresebb értékesítését, a magyar exportkapacitások bővítését.

EXIM név alatt az állami hátterű Magyar Export-Import Bank Zrt. (Eximbank Zrt.) és a Magyar Exporthitel Biztosító Zrt. (MEHIB Zrt.), azaz két jogi személy együttese értendő.

Humán Erőforrás és Szervezetfejlesztés csapatunkba keresünk új munkatársat határozatlan időtartamra az alábbi munkakörbe:

Szervezetfejlesztési Szakértő

A munkakört betöltő fő feladatai:

  • A Karriermenedzsment program kidolgozása, koordinálása, működtetése
  • Szervezetfejlesztéssel kapcsolatos projekttámogatási feladatok ellátása
  • Szervezetfejlesztési programok koordinálása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és társosztályokkal
  • Közreműködés tehetséggondozási programok kialakításában, a tehetségek fejlesztésében, karrierútjuk megtervezésében
  • Szakmai és vezetői karrierutak keretrendszerének kialakítása
  • Egyéni és csoportfejlesztési tervek elkészítése, implementálása, visszamérése
  • Kulcsmunkavállalók beazonosítása, szakmai támogatása
  • Oktatási riportok készítése
  • A Szervezetfejlesztési területhez tartozó riportok, kimutatások, táblázatok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú intézményben szerzett diploma (szervezetfejlesztés szakirány előnyt jelent)
  • Minimum 2-4 éves multinacionális vállalatnál vagy pénzintézetnél szerzett HR tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Proaktív személyiség
  • Analitikus gondolkodás
  • Strukturált, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó- és szervezői készségek
  • Szociális véna, magas szintű kommunikációs készség
  • Magabiztos MS Office kezelés (kiváltképp Excel)

Előnyt jelent

  • HR BP tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkavégzés negyedéves munkaidőkeretben
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
Cégnév: Magyar Export-Import Bank Zrt. Eximbank Zrt.