KIK Textil és Non-Food Kft.

Európában terjeszkedő, vezető textildiszkont képviseletében már több mint 10 éve Magyarországon is jelen vagyunk.

Éljen egy dinamikus vállalat adta lehetőséggel!

Cégünk, a KiK Textil és Non-Food Kft.
Budapest XI. kerületében lévő központjába keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Személyügyi munkatárs

Feladatok:

  • teljes körű bér- és kifizetőhelyi társadalombiztosítási ügyintézési feladatok ellátása
  • törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése
  • munkaviszony létrehozásával, megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • rendszeres és eseti statisztikák, kimutatások, adatszolgáltatások (NAV, KSH) készítése
  • a munkatársak kérdéseinek megválaszolása bérszámfejtési, társadalombiztosítással kapcsolatos, valamint munkaügyi kérdésekben
  • személyügyi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • legalább 3 éves, bérszámfejtési, társadalombiztosítási szakmai tapasztalat
  • a területet érintő jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office (főként Excel) magabiztos használata
  • precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • kommunikációképes német nyelvtudás
  • LOGA bérszámfejtő program ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kellemes munkahelyi légkör
  • fejlődési lehetőség
  • nemzetközi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Hengermalom út 19-21.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével! Kizárólag releváns szakmai gyakorlattal rendelkező jelentkezők pályázati anyagát várjuk!

Cégnév: KIK Textil és Non-Food Kft.