Feladatok

  • napi szintű könyvelési feladatok ellátása (szállító- és vevőszámlák, bank- és pénztárbizonylatok könyvelése) számlázási feladatok
  • önálló munkavégzés
  • havi és év végi zárásokban való aktív részvétel
  • részvétel az egyeztetési feladatokban (analitika-főkönyv)
  • adóhatósági jelentések előkészítése
  • információnyújtás és együttműködés a társszervezetekkel, partner cégekkel
  • főkönyvelő helyettesítése
  • beszámoló készítésének átfogó munkái

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettségű (gazdasági, pénzügy vagy számvitel),
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Mérlegképes regisztráció,
  • Minimum 5 éves, releváns szakmai, könyvelési gyakorlat,
  • Pénzügyi szolgáltatói szektorban szerzett tapasztalat,
  • Adó- és számviteli jogszabályokat magabiztos ismerete,
  • MS Office (Word, Excel) magabiztos használata,
  • Problémamegoldó, analitikus szemléletmód,
  • Határozott, eredményorientált,
  • Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság jellemzi.

Előnyt jelent

  • Csoportvezetői szintű tapasztalat
  • Konszolidáció és transzferárazásban szerzett tapasztalat
  • Novitax rendszer ismerete
  • Azonnali kezdés
  • Adótanácsadói képesítés

Amit kínálunk

  • stabil hátterű, innovatív, magyar vállalati környezet
  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapatmunka és kimagasló, egyéni fejlődési lehetőség
  • hibrid munkavégzés, heti 1 nap HO

Céginformáció

Az O.F.SZ. Zrt. a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Pénzügyi szervezetünkbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Senior mérlegképes könyvelő