Miskolc a te helyed

Senior HR Generalista

Fejlődésre, tanulásra vágysz a világ legdinamikusabb iparágában? Tedd próbára magad az autóipar egyik meghatározó szereplőjének HR osztályán Senior HR Generalista pozícióban!

Grupo Segura

“A kíválóság iránti szenvedély az út a siker felé…”

A Segura Csoport 1970-es megalakulása óta küldetésünknek tekintjük, hogy az autóipar egyik meghatározó szereplőjeként a fém alkatrészek tervezését, iparosítását, és nemzetközi szintű gyártását sajtolási és hegesztési technológiáinkon keresztül a piac legjelentősebb gépjárműgyártó vállalatainak közvetlen szállítsuk.

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK SZAKMAI ISMERETEIDRE?

  • HR folyamatok támogatása, együttműködve a bérszámfejtési és TB szakértővel,
  • HR mutatószámok követése és riportálása  (motiváció, hiányzási ráta, fluktuáció, munkaórák/túlórák, költség analitikák, képzési órák, stb.)
  • HR osztályhoz kapcsolódó folyamatok és rendszerek folyamatos felügyelete és fejlesztése
  • részvétel a Munkavállalói kapcsolatokban, együttműködés elősegítése a szakhatóságokkal
  • adminisztratív tevékenységek támogatása (tréning tervek, belépési folyamatok, TÉR adminisztráció, szabadságigénylés és nyilvántartás, szervezeti ábra és munkaköri leírás frissítése a HR vezető iránymutatása alapján)
  • vezetők támogatása HR tanácsadóként
  • szellemi munkavállalók toborzása
  • rendszeres havi, heti, esetenként ad-hoc riportok és kimutatások készítése
  • megváltozott munkaképességű kollégákhoz kapcsolódó feladatok

MIRE SZÁMÍTHATSZ, HA A SEGURA CSAPATÁT ERŐSÍTED?

  • lehetőségre, hogy a legversenyképesebb iparágban fejlődhess és tanulhass, hiszen valóban nincs két egyforma napunk
  • szakmai és nyelvi képzésekkel támogatjuk fejlődésed
  • támogató, jókedvű és szakmailag felkészült csapat lesz segítségedre nap mint nap
  • mindezek mellett az alapbéreden túl cafetéria, éves bónusz, csoportos élet és balesetbiztosítás és utazási támogatás, amivel megköszönjük sikerünkbe fektetett energiád

MILYENNEK KÉPZELÜNK EL TÉGED?

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel (humán erőforrás management, munkaügyi kapcsolatok, egyéb HR-hez kapcsolódó terület)
  • munkatempód dinamikus, terhelhetőnek tartod magad
  • analitikus gondolkodású és célorientált vagy
  • van gyakorlatod szellemi  munkaerő toborzásában
  • használod angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt
  • erős excel tudással rendelkezel (HR kontrolleri tapasztalat előny)
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete plusz pont :)
Cégnév: F. Segura Hungária Kft. (FSegura csoport)