Budapesti, nemzetközileg ismert számviteli tanácsadó partnerünkhöz keresünk új munkatársat Senior bérszámfejtő pozícióba!

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés és riportálás a globális hátterű ügyfelek számára
  • NAV részére történő bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • Munkaügyi, társadalombiztosítási kérdések naprakész megválaszolása
  • Lehetőség van TB kifizetőhelyi feladatok ellátására is, de nem kötelező
  • Évzárással kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (több ügyfélnél kell majd használni)
  • 2-5 év szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
  • Az adózási és társadalombiztosítási, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete
  • Cafetéria rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Emberközpontú vállalat
  • Az erős szakmai háttér mellett egy emberileg is igazán jó csapatba keressük az új kollegát, minimális a fluktuáció
  • A kölcsönös rugalmasság elve alapján az elvárásokhoz bizalmat társítunk
  • Tudástár: minden üzletág (adó, könyvelés, jog, bérszámfejtés stb.) egy közös e-learning platformon bővíti a cég kollektív tudás hátterét
Cégnév: Nova Human Resources Kft.