310 főt foglalkoztató, székhelyén kívül még két telephelyen működő, hazai tulajdonú gyártó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior bérszámfejtő

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Minimum 10 éves szakmai tapasztalat,
  • Kiváló MS Office ismeret (magas szintű Excel),
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás,
  • Felsőfokú végzettség

Feladatok:

  • Bérszámfejtés,
  • TB ügyintézés, és egyéb személyügyi feladatok ellátása,
  • Cégen belüli munkaügyi tanácsadás,
  • Személyügyi adatok a vállalati rendszerben való rögzítése, nyomon követése,
  • Aktív részvétel a szerződéskötésekkel és módosításokkal kapcsolatban,
  • Riportok, kimutatások készítése,
  • Béranalitikák készítése,
  • Adó- és járulékbevallások elkészítése, adatszolgáltatások a hatóságok felé,
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása,
  • Letiltások kezelése,
  • Éves zárási feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Étkezési támogatás,
  • Cafeteria juttatás,
  • Év végi jutalom,
  • Bejárási támogatás,
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY