Miskolc a te helyed

Recruitment Specialist

Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltjeinket gyárunk Toborzási csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

Feladatok:

  • Toborzási tervek, stratégiák kidolgozásában való részvétel
  • Kiválasztási folyamatok menedzselése a kívánt pozíciókra
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és a külsős partnercégekkel
  • Alternatív hirdetési csatornák keresése
  • Kihívást jelentő feladatok kreatív megoldása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR szakirány előny)
  • 4 év HR területen szerzett tapasztalat, amiből 2-3 év toborzási tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy fiatalos, dinamikus csapat tagjaként
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Vállalati busz / bejárás támogatása
  • Vállalati étterem, konditerem
  • Oktatások, szakmai képzések, nyelvtanfolyamok

Munkavégzés helye:

  • 2131 Göd, Schenek István utca 1.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Samsung SDI Magyarország Zrt.