Pozíció leírása / Job description

A munkaerő-közvetítés magyar piacvezetőjeként arra készülünk, hogy a válság után megerősödve, a korábbinál is nagyobb sikerek állnak előttünk, és így tovább bővítjük csapatainkat.

Ezúttal, ha érdekel az IT világa, vagy ismerős terület a Finance esetleg több nyelven beszélsz és azt szeretnéd kamatoztatni, akkor pont Téged keresünk!

Miből is állna a pozíció feladatköre?

- Munkaerő-kölcsönzési és közvetítési projektek menedzselése

- Recruitment folyamatok - az elejétől a végéig

- Teljes körű toborzási feladatok szellemi pozíciókra

- Meglévő ügyfelekkel történő egyeztetés, új ügyfelek keresése

- Akár On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

- A legjobb jelöltek megtalálása a legkreatívabb módszerekkel (nyitottak vagyunk ötleteidre)

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:

- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel, de ha több nyelven beszélsz az előny

- Felsőfokú végzettséggel

- 1,5 - 3 év munkatapasztalattal

- Értékesítésben vagy recruitmentben szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:

- Mindig megtalálod a megfelelő megoldást

- Átlátod a helyzeteket akár több szempontból is

- A jó kérdést teszed fel a jelöltnek vagy akár ügyfélnek

- Tudod, hogy csapatban többet tudsz magadból és a tagjaiból kihozni

- Nyitott vagy a szakmai újdonságokra

Miért a Randstad-ot válaszd?

- Egy olyan piacvezető cég vagyunk HR területen ahol a kollégák folyamatosan tanulnak egymástól

- Biztos háttér, kiszámítható karrierút - talent management program

- Home office

- Befogadó szakmai csapat sok színes személyiséggel

- Folyamatos visszajelzés vezetői és csapat szinten

- Alapbér és cafetéria melletti teljesítményalapú bónuszrendszer

Amit nyújtunk / Benefits

Szeretnél a világ 500 legnagyobb vállalatának egyikénél dolgozni?

A Randstad 60 éves múltra tekint vissza és a Tech&Touch: az innovatív IT technológia és az emberi kapcsolatok erősítése révén lett az utóbbi években a világ legnagyobb HR szolgáltatója.

Ha mindig is szeretted volna kipróbálni magad a HR területén, vagy ha már rendelkezel recruitment tapasztalattal, de tovább fejlesztenéd a tudásod, megismerkednél a piaccal és a legnagyobb cégeknek recruitálnál, akkor ez a te pozíciód.

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.