Pannon-Work Iskolaszövetkezet

Recruiter gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

    • - szellemi munkaerő toborzásának támogatása 

    • -eleinte önéletrajzok előszűrése,  jelöltek felkutatása, később egyre nagyobb önllósággal end-to-end recruitment feladatok:

    •  
    •  

  • Az álláshoz tartozó elvárások:

      • -Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok  

      • -HR – recruitment terület iránti érdeklődés 

  • Jelentkezés módja:

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
    Cégnév: Pannon-Work Iskolaszövetkezet +36 70/380-1553
    Állás helye:
    Állás-kategóriák:
    Állásnév:
    HASONLÓ ÁLLÁSOK
    Toborzási specialista Pest megye

    End to End toborzási tevékenység szellemi és fizikai pozíciók terén: vezetővel történő egyeztetés a felmerülő munkaerőigényről pozíciók meghirdetése, ... »

    ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
    Toborzó - 54089 Pest megye

    fizikai munkaerő toborzása munkaerő-kölcsönzési projektekhez a kiemelt partnereink számára, jelöltek telefonos előszűrése, álláshirdetések szerkesztése, ... »

    ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE