Feladatok

  • a vásárlóink segítőkész, udvarias kiszolgálása;
  •  termékek elkészítése (szendvicskészítés, fagyasztott termékek sütése);
  •  pult és vendégtér rendben tartása;
  •  kávék készítése;
  •  valamint a pénztárgép kezelése lesz.

Elvárások

  • Ha mosolygós és segítőkész vagy a vendégeinkkel és a kollégáiddal is, az már szuper jó.
  • A többire megtanítunk! ;)
  • Sok külföldi vendég is megfordul boltjainkban, ezért fontos, hogy alapszinten beszélj angolul.

Előnyt jelent

  • pékségben szerzett tapasztalat,
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Zsákbamacskát nem árulunk :)
  • Íme az ajánlatunk:
  •  Munkakör: eladó
  • 2 műszakos munkavégzés: 5:00-13:00 és 13:00-21:00
  • 40 órás munkakör: alkalmanként 8 órás műszak (5 x 8 óra/hét)
  •  Bér: alapbér nettó 310.000 Ft + nettó 30.000 Ft jutalomkeret + borravaló
  • Fizetett szabadság és napi fogyasztás biztosított
  • Munkavégzés helye: (a pozíció jelenleg két pékségünkbe nyitott!)
  • Oktogon | VI. ker., Teréz krt. 22.
  • Margit körút | II. ker., Margit krt. 56.
  • Munkakezdés ideje: azonnal, megegyezés szerint
  • Nálunk, minden kolléga fontos :)
  • Bejelentett teljes munkaidős fizetés
  • Megfelelő munkakörülmények: légkondi, személyzeti fogyasztás stb.
  • Fiatalos és barátságos hangulat
  •  Jelentkezz még ma!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Három Tarka Macska kézműves pékség 2017 tavasza óta várja vendégeit a legjobb alapanyagokból készült kenyerekkel, péksüteményekkel, szendvicsekkel és specialty kávéval. Büszkék vagyunk arra, amit létrehoztunk!

Ha kedvet kaptál, hogy megismerj bennünket, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal!